Loading...

Nabídka konzultací - produktivita, cíle, návyky, time-management

 photo chvojassen: I help others to deal with topics like making a vision statement, setting and achieving goals, acquiring new habits, fighting with procrastination, or working more efficiently. If you want to make a progress in any of these areas, feel free to PM me.
 photo
Pomáhám pokerovým hráčům zlepšit jejich produktivitu a mindset. Hráči se mnou řeší mj. tyto problémy: nedostatek motivace/ stanovování cílů/osvojování nových návyků a zbavení se zlozvyků/time-management.

Zdravím všechny,

jmenuji se Honza Chvojka. V pokerové komunitě se pohybuji již několik let, zpočátku jako hráč, nyní jako konzultant pokerové produktivity.

Jak to v pokerové komunitě chodí, jsem měl možnost poznat z obou stran. Nejprve jako hráč řešícího problémy s motivací, dosahováním cílů, do nebe volající prokrastinace, špatné životosprávy anebo tiltu. V současné chvíli pak jako někdo, kdo tyto problémy řeší se svými klienty.

Pokeroví hráči se na mě obrací s žádostí o pomoc především v těchto oblastech:

• Stanovení pokerové a životní vize
• Stanovení cílů a jejich úspěšné dovedení do konce
• Osvojení nových návyků (cvičit, jíst, více studovat, více hrát) a jejich udržení
• Zbavení se zlozvyků počínaje trávením nezdravého množství času na Facebooku a konče sledováním grafu během session
• Vytvoření ideálního prostředí k práci
• Zlepšení time-managementu
• Kvalitnější spánek

Průběh konzultací

Úvodní konzultace, která trvá něco mezi 30 a 60 minutami, je zdarma. Její náplní je zjistit co nejvíce o vás, o vašich problémech, o tom co byste chtěli zlepšit a to vše přeformulovat do podoby konkrétního cíle/cílů. Počínaje dalšími sezením začíná práce na splnění konkrétního cíle/cílů. Samozřejmě je ale možné i to, že přijdete přímo s konkrétním cílem, kterého chcete dosáhnout.

Každé konzultaci předchází příprava z mé a ideálně i z vaší strany. Čím více se na hodinu připravíte, tím více si z ní odnesete. Stručný souhrn konzultace klientovi zasílám do dvou dnů od jejího skončení (přesto ho nabádám, aby si psal i své vlastní poznámky). Díky tomuto souhrnu se klient může vracet k tomu, co jsme spolu probírali, a také lépe vidět vlastní pokroky.

Během konzultací používám koučinkové i mentoringové metody. V praxi to znamená, že pokud má klient potřebné zdroje (např. ví, jak si stanovit cíle, jen potřebuje někoho, s kým by na cíli X spolupracoval), sloužím spíše jako průvodce, který ho k danému cíli dovede. V případě, že má nějaký problém nebo cíl, ale nemá žádnou nebo pouze mlhavou představu, jak by jej mohl dosáhnout, je mou prací nastínit mu možná řešení.

Jelikož je většina z mých klientů rozptýlena po celé České republice, výjimkou nejsou ani klienti pobývající v zahraničních destinacích, konzultace většinou probíhají přes Skype. Další možností je osobní setkání v Praze.

Reference

Platon83

S Honzou Chvojkou som mal niekolko hodin coachingu a som velmi spokojny. Poradil mi ako minimalizovat tiltu, ako mu predchadzat, co robit, ak sa napriek tomu dostavi. Taktiez mi dal niekolko dobrych tipov na pripravu pred session a ukoncenie session, tzv. warmup a cooldown. Dal mi aj niekolko uzitocnych rad ohladne moneymanagmentu. Spolupraca prebehla bezproblemovo na vysoko profesionalnej urovni – odporucil by som ho kazdemu, kto sa venuje pokru a ma nejake problemy s mindsetom...

Mr. Green


Můj život vypadal najednou velmi stereotypně. Ráno jsem vstal, vykopal mého psího miláčka z postele, dopoledne se věnoval studiu, po obědě následovala několikakilometrová procházka s Ganískem a pak až do noci grind. […] Ze začátku byli obrovské problémy s tilltem, ale díky Honzovi Chvojkovi, za což mu patří můj velký dík, jsem je dokázal odstranit.

Zjago

Prvá a najdôležitejšia věc je taká jednoduchá, že na ňu väčšina ľudí zabúda: Keď viete, čo chcete, môžete sa sústrediť na to, čo potrebujete, a získať, čo chcete. […] Spíšte si víziu na konkrétne odvetvia života (práca, vstah, šport,atd.) Ak byste v tom nemali jasno, čo vízia vlastne je a čo do takej vízie napísať a prečo je vlastne dobra, odporúčam sa obrátiť s prosbou o pomoc na Jana Chvojku, ktorý vás posunie na iný level.

Kontakt na mě

Skype: ray__doyle

Případně mě můžete follownout na Twitteru @honza_chvojka nebo na mém osobním Facebooku, kam občas přispívám zajímavý odkazy ze světa psychologie a produktivity.

Mé články a videa o produktivitě a mindsetu si můžete přečíst/zhlédnout na webech Poker-Arena.cz a mitvsehotovo.cz  

  • 23307 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0