Loading...

Blog #2

 photo Darenex: Moje ego začíná tam kde ostatních končí.
 photo
Zdravím vás u mého 2.blogu!
Tentokrát bych se chtěl rozepsat o své série která mi změnila život. Usaďte se a příjemnou zábavu! :)

Naposledy jsme skončili na konci srpna u nezdaru na herně William Hill.

No poté jsem zase pár měsíců nehrál. Vlastně hrál ale jen občas jednou dvakrát za týden vždy hodinku freerol nebo něco podobného.

Až v březnu přišla na Pokerstars MTT série s příznačným názvem Micro millions. Díval jsem se tak na rozpis turnajů a říkám si:“Tohle by mohlo být ono to mě dostane pryč z mikráčů to musím hrát“. Vzal jsem tedy 1 000Kč cca 50usd a řekl jsem si že tahle série mi změní život. S trochu agresivnějším BRM (asi 20 by :D ) jsem se hned vrhnul podle rozpisu který jsme si udělal na grind série. 1. a 2. turnaj se nevydařil a já jsem začal pochybovat sakra ono to snad nevýjde to je nemožné. Bylo asi 0:20 ráno a já se rozmýšlel jestli mám regnout 4.event série 15k us garance turbo vstup 4,4us. No co zkusím to říkám si. Nebudu tu vypisovat průběch turnaje myslím že stačí když napíšu čísla 17 000 hráčů cca a turbo (5min levels) takže je vám asi jasné že jenom o skillu tenhle turnaj vážně nebyl :D. No nicméně 5. místo a 2 500usd se počítá a mě tahle série už vážně život změnila když né ten real tak poker life určitě. No okouzlen tím že i někdo jako já se může dostat ke „skutečnejm penězům“ jsem začal hrát jako nikdy předtím hrál jsem MTT (moje nejoblíbenější disciplína až do nynějška) hrál jsem turnaje do max 11usd semtam nějakej za 20usd přes kvaldu no pár dalších výsledků jsem udělal ale nic světoborného. Ale pak se začalo projevovat to že jsem byl a asi pořád jsem pokerový zelenáč hrál jsem turnaje jak sng tak MTT,  NL cash game Fixed limit cash game a taky jsem dost vybíral peníze na všeljaké blbosti které jsem najednou ke svému životu nezbytně potřeboval, neříkám koupil jsem si i super věci třeba notebook ale i tak víte jak to myslím.  A tak přišlo to co přijít muselo v pokladně svítila velká ošklivá 0. No jo no co se dá dělat povzdychnul jsem si.

No myslím že pro dnešek to stačí abych vás neunudil k smrti :D budu rád za komentáře a jakoukoli zpětnou vazbu. V dalším blogu se podíváme na to jak jsem prožíval Micro millions II a období po. Dále bych chtěl taky mimo blogu psát jednou za čas úvahu na nějaké poker téma tak kdyby vás nějaké napadalo pište do komentářů. Neposkytnu vám odborný názor pouze můj pohled na věc popř. mojí zkušenost. Tak to už je pro dnešek opravdu vše mějte se a čau! J

  • 23283 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0