Loading...

Blog #3

 photo Darenex: Moje ego začíná tam kde ostatních končí.
 photo
Zdravím vás u svého 3. pokračování mého poker blogu! :) Užijte si i tuto část.:)

 

Rozhodl jsem se, že budu psát blog už aktuální. Minule jsem se dostali až na konec června. Od té doby se neodehrálo v mém poker životě nic extra. Až na MM2 které pro mě byly zklamáním měl jsem deep run asi ve 4 turnajích této série ale ani jeden nedopadl.

Spíš jsem netrpělivě vyhlížel spuštění Full tiltu. Sliboval jsem si od toho že to bude moje herna na které šťastně strávím zbytek svého poker života. Ale. Vždycky to mívá ale :D.

To že jsem měl na Full tiltu 1usd to nebyl problém vzhledem k tomu že jsem asi 2 týdny po spuštění herny trefil 4. místo v 1st depozitors freerolu za 200usd. Takže 1.podmínka splněna bankroll jsem měl. Problém byl jinde. Herna prostě nenabízí to co potřebuju. To je pár věcí. Alespoň trochu dobrý VIP systém který zkazily jak jen mohli. Dále traffic úplně na všechno je špatný. Takže ani soft který je podle mě bezkonkurenční mě na této herně neudrží. Takže jsem spároval můj učet na Pokerstars s mým účtem na FT a převedl si peníze na Pokerstars kde budu hrát se 100usd micro CG NL2 doufám že se do konce roku dostanu na NL5. No to jsem už vážně úplně v současnosti. Takže od teď budu psát pravidelný blog každou neděli + k tomu bych chtěl přidat občas úvahu na nějaké poker téma. Byl bych rád kdyby jste mi dali podmět na nějaké téma v komentech.

Také se omlouvám za to že tento blog je trochu kratší a možná bohužel míň kvalitní než ty předešlé (né že by byly ty minulé nějak hrozně dobré :D ) ale fakt je prostě to že od MM1 se toho v mém poker životě nic moc nestalo. Od teď každou neděli pravidelný blog kde budu psát vše podstatné co se ten týden stalo. No to je pro dnešek vše a zase za týden už s pravidelným blogem! Ahoj všichni! A GL!

  • 23286 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0