Loading...

Blog #4

 photo Darenex: Moje ego začíná tam kde ostatních končí.
 photo
Zdravím vás u svého 4.blogu!

Tento týden se toho (ne)stalo dost. Z pokerového hlediska pěkná žumpa a ostatní věci mě taky pěkně serou hlavně moje připojení k internetu.

No minulý týden jsem disponoval bankrollem cca 95usd a můj plán byl jasný dostat se do konce roku na NL5 ale všechno nešlo tak jak jsem si plánoval (jak jinak). No řekl jsem si, že to vezmu poctivě a šel jsem na poker strategy našel si tam články o BSS na CG a četl jsem. Videa jsem samozřejmě také nevynechal.

Mezí tím jsem samozřejmě i hrál a snažil se udržovat poměr mezi hraní a studiem alespoň vyrovnaný což se mi díky mého skvělému internetu dost dařilo. Hrál jsem teda standartní BSS strategii a celkem to šlo hrál jsem zodpovědně 4 stoly nad spoty jsem přemýšlel a křivka v HM šlo nahoru. Když pak mě napadlo co třeba zapnout zoom. Nebyl to dobrý nápad :D Hrál jsem zoom NL5 (ačkoli jsem měl hrát max NL2 takže zase moje blbost) a za cca 30 minut odkouřil svůj profit na NL2 za celé 4 dny. Byl jsem na sebe fakt nasranej a říkal jsem si že tímhle stylem to s pokerem moc daleko nedotáhnu. No naštěstí jsem přestal včas a v součtu i s mýma profitama jsem skončil přesně na 0. To mě přimělo k tomu se zamyslet jestli všechno dělám fakt tak dobře jak si myslím..

Došel jsem k závěru že ne (překvapivě :D ) rozhodl jsem se místo BSS věnovat SSS podle článků je jednodušší a vhodná pro začátečníky (já kurva nejsem žádnej začátečník! :D ) nastudoval jsem tabulky hand přečetl si základní články a vrhnul jsem se na to. Jenže několik nevytočený flipů a někdy jsem byl pre flop i lepší dostalo mojí náladu opět na bod mrazu.

V tu chvíli jsem už hodil flintu do žita a zapnul MTT Big 11 konkrétně. 50 usd jsem si poslal na učet a zbytek jsem se chystal prohrát aktuálně mi zbývá 20 dolarů + nějaké vstupenky.

Tohle všechno už mě pěkně sere! Nejradši bych hrál hezky MTT jako za mích nejlepších časů a nic by mě netrápilo. Jenže to je prostě ten problém že na MTT nemám roll a jak se zdá tak si ho ani neumím vytvořit. Nemám trpělivost? Skill? Nebo já nevím co. Už mě to pěkně štve. U ničeho nevydržím tak co se vlastně divím. No to je asi konec jinak si ještě budu muset dojít pro kapesník abych si otřel slzy :D

Doufám že moje „brečení“ a sebekritika se vám dobře četla a že jste se u toho zabavily. Další týden už snad s lepším tématem! Mějte se a GL!

  • 23299 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0