Loading...

6max hyper turbo projekt

 photo MACHi: MTT and MTT SNG grinder. www.pokerlikejob.eu https://twitter.com/Pokerlikejob https://www.facebook.com/pokerlikejob
 photo
Tento web je určený pre pokrových nadšencov, konkrétne začiatočníkov, alebo hráčov s určitými základmi pokru, ale chuťou zlepšiť sa.

Tento web je určený pre pokrových nadšencov, konkrétne začiatočníkov, alebo hráčov s určitými základmi pokru, ale chuťou zlepšiť sa.Volám sa Marián "MACHi" Macháček a pokru sa venujem niečo cez 2 roky. Zodpovedne som sa mu začal venovať pred zhruba pol rokom. Online pokrom som celkovo zarobil vyše €2500 .

Venujem sa formátu 6max hyper turbo, konkrétne limitu $3,5 a zopár turnajov som odohral aj na $7, no downswing ma prinútil zísť opäť nižšie. Začiatkom Apríla sa budem už určite budem naplno venovať $7 turnajom. Nepatrím síce medzi najlepších hráčov tohto formátu, ale hru ovládam natoľko, že menej skúseným hráčom a začiatočníkov budem vedieť poskytnúť užitočné informácie na to, aby sa z nich stali vyhrávajúci hráči za veľmi výhodnu cenu.

 

Web - TU

FB Fanpage - TU

  • 23296 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
1