Loading...

Október

 photo svatos21: sng hypers 30 dollars
 photo
Konečne slušný mesiac

     Ďalší mesiac je za mnou, mám z neho zmiešané pocity. Na jednej strane dokážem hrať veľmi dobre a bez problémov porážať 30, na druhej strane dokážem zlou hrou odpáliť 30bi za pár hier... 

     Veľkým pozitívom je, že som sa usadil na 30s a už shootoval aj 60s kde som ale dosť horel, avšak sa nevzdávam nádeje, že do konca roka ich budem beatovať :) 

     Spokojnosť je aj s tým, že sa mi podarilo aj čosi zarobiť, s RB je to niečo cez 3 000 dolárov, čo síce nie je nejak extra moc, ale poteší. Celkom ma motivujú výsledky hráčov na HS a mojím cieľom je zaradiť sa postupne medzi nich a budúci rok útočiť na Supernovu Elite. Tento ma teší aj zisk samotnej Supernovy, ešte do konca roka naháňam 200k milestone, čakajú ma veľmi ťažké dva mesiace ale verím, že keď sa posnažím tak to uhrám, napomôcť tomu by mal aj fakt, že sa skončila konečne futbalová sezóna a víkendy budem môcť naplno grindiť.

    http://img580.imageshack.us/img580/9163/gsqh.jpg

Čo sa týka stanovených cieľov z minulého mesiaca- úplne som nesplnil ani jeden. Tento sa posnažím byť pedantnejší.. Získal som 26 228 vpp, do milestone mi chýba 84k vpp, cieľ na tento mesiac je polovica.. 

Ciele na november: 

-42k vpp, všetko ostatné je vedľajšie. ak to neuhrám tak v decembri už nemám šancu to uhrať.. 

-každý druhý deň odmakať v posilke, toto myslím problém nebude :) 

 

  • 23297 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0