Loading...

AskThePRO - he will answer!

 photo
If you are wondering what does TiltBook have for you in February except for the freeroll, you should know it will be worth it!

Starting 20th February at 20:00 CET on your poker social network, you will have a chance to ask a profesional poker player any question you'd like as part of our new series called AskThePRO!

In a course of exactly one hour, our chosen hero will try to answer your best and most interesting ones with the first hero being the Slovak SuperNova Elite, Tomáš "Masuronike" Kubaliak.

We would like to ask a lot of interesting online grinders and crushers to come and sit in our hot seat, so if there is one that you would like to see, do not hesitate to post his name in the comments.

So once again - 20th February at 20:00, very first AskThePRO with Tomáš "Masuronike" Kubaliak!

CZ&SK

AskThePRO - spýtajte sa profíka!

Pokiaľ sa pýtate, čo má, okrem pravidelných freerollov, pre vás TiltBook nachystané ešte vo februári, tak vedzte, že sa máte na čo tešiť! Začínajúc 20. februára o 20:00 CET môžete na vašej sociálnej sieti pre pokrových hráčov nájsť novú rubriku s názvom AskThePRO v ktorej, ako už názov napovedá, máte možnosť položiť vybranému hráčovi akékoľvek otázky!

V priebehu jednej hodiny sa tento hráč bude snažiť odpovedať na tie najzaujímavejšie z nich, pričom našim prvým profíkom v horúcom kresle nebude nikto iný, než slovenská SuperNova Elite, Tomáš "Masuronike" Kubaliak!

V budúcnosti sa chystáme osloviť množstvo ďalších známych grinderov a crusherov, takže pokiaľ máte svojho obľúbenca, ktorého by ste v našom horúcom kresle radi videli, neváhajte napísať jeho meno do komentárov.

Takže nezabudnite - 20. februára o 20:00, prvé AskThePRO s Tomášom "Masuronike" Kubaliakom!

  • 23283 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0