Loading...

Online poker a moje prvé skúsenosti

 photo vladopt: I'm not here to play I'm working here
 photo
Online poker a moje prvé skúsenosti a vedomosti, ktoré som si musel naštudovať, aby som vedel aspoň základné pravidlá pokru.

Ale predtým, než čokoľvek napíšem, musíte vedieť toto.

Poker som začal hrať alebo bola snaha to hrať niekedy v dobách, keď ešte online herne neexistovali, ale odvtedy uplynulo mnoho rokov a technológie pokročili a teraz hráte nielen proti hráčom, ale aj poker botom.

Ja som sa k online alternatíve hrania pokru dostal iba nedávno. Začal som s tým vďaka TiltBooku.

Prvé hry som odohral 18.11.2012, pamätáte, keď bol ten prvý freeroll...a tam som samozrejme hneď vyhorel a skončil medzi prvými.

Neplánujem sa tým živiť, mám dobrú prácu, ktorá ma baví a poker je len druhá alternatíva využitia času pred spaním, prvou sú seriály, z tých nemám toľké nervy a nebolí ma z nich hlava.

Prvé skúsenosti

Zo začiatku som mal celkom pekný chaos, keď som tak na to pozeral, vôbec nič som nechápal, ako to na tom stole funguje.

Chodil som na základné lekcie pri ktorých sme bežne stiahli fľašu vodky a do rána som už ani nevedel, čo sme vlastne preberali, tak som prestal piť, začal študovať informácie o pokri z netu a občas som si bol pozrieť, ako sa darí lektorovi s vodkou.

A vážne, v piatok to bude už mesiac, čo nepijem, ani kapka akéhokoľvek alkoholu zatiaľ nebola. ;)

Pravidlá pokru

V prvom rade mi bola treba naštudovať základné poker pravidlá.Viem, že tu odkazovať také základy nemá veľmi význam, ale verím, že máte kamaráta, ktorému môžete tento článok posunúť, však aj pri fľaše vodky sa dá začať, a ako dobrá inšpirácia to na začiatok celkom stačí.

Teraz je presne mesiac a jeden deň, čo som sa zaregistroval na PokerStars, odohral dva TiltBook freerohlíky, vyhral tri turnaje a prehral už $26 a s momentálnym bankom $0,80centov. :)

No, verím, že toto nebol môj prvý a posledný článok.

  • 23296 users
  • 32 supernova Elites
  • And players who actually win pre-rakeback
  • They all share their poker lives on TiltBook
Make A +EV Decision Now
Contact: support@tiltbook.com
0